gamybos vadybininkas

gamybos vadybininkas
gamybos vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, planuojantis, organizuojantis ir kontroliuojantis gamybinę įmonės veiklą, sprendžiantis gamybos ir darbo kokybės vertinimo problemas. atitikmenys: angl. production manager pranc. responsable de la production, m šaltinis Vadovai ir vadybininkai : trikalbis [lietuvių-anglų-prancūzų] aiškinamasis žodynėlis : 217 terminų / [Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba ; parengė Danguolė Andriuškevičienė, Algirdas Tamulevičius, Vytautas Valiukėnas]. – Vilnius : Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba, 2006

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать курсовую

Look at other dictionaries:

  • verslo vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, organizuoja ir koordinuoja įvairaus pobūdžio verslo įmonių darbą. Tai gali būti gamybos, prekybos, paslaugų ir kt. įmonė arba jos padalinys. atitikmenys: angl. business manager pranc …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tiekimo skyriaus vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už darbą su užsienio ir šalies tiekėjais, naujų tiekėjų paiešką. Jis sudaro užsakymus, atsižvelgdamas į gamybos apimtį ir sandėliuose esančių gaminių ar produktų likučius, organizuoja… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tarptautinio verslo vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, planuojantis ir koordinuojantis gamybos, prekybos ar paslaugų įmonių veiklą, susijusią su produktų arba gaminių importu ir eksportu. atitikmenys: angl. international business manager pranc. directeur …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • energetikos vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, tiriantis ir analizuojantis energijos išteklių rinką, apibendrinantis tyrimų rezultatus, rengiantis pasiūlymus, bendraujantis su klientais, organizuojantis atsiskaitymą su pirkėjais ir tiekėjais,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • production manager — gamybos vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, planuojantis, organizuojantis ir kontroliuojantis gamybinę įmonės veiklą, sprendžiantis gamybos ir darbo kokybės vertinimo problemas. atitikmenys: angl. production manager pranc …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • responsable de la production — gamybos vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, planuojantis, organizuojantis ir kontroliuojantis gamybinę įmonės veiklą, sprendžiantis gamybos ir darbo kokybės vertinimo problemas. atitikmenys: angl. production manager pranc …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • business manager — verslo vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, organizuoja ir koordinuoja įvairaus pobūdžio verslo įmonių darbą. Tai gali būti gamybos, prekybos, paslaugų ir kt. įmonė arba jos padalinys. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • gestionnaire d’affaires — verslo vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, organizuoja ir koordinuoja įvairaus pobūdžio verslo įmonių darbą. Tai gali būti gamybos, prekybos, paslaugų ir kt. įmonė arba jos padalinys. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chef d'achats — tiekimo skyriaus vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už darbą su užsienio ir šalies tiekėjais, naujų tiekėjų paiešką. Jis sudaro užsakymus, atsižvelgdamas į gamybos apimtį ir sandėliuose esančių gaminių ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chef des achats — tiekimo skyriaus vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už darbą su užsienio ir šalies tiekėjais, naujų tiekėjų paiešką. Jis sudaro užsakymus, atsižvelgdamas į gamybos apimtį ir sandėliuose esančių gaminių ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”